Питання та відповіді

Це непросте питання. ГБО - це комплект пристроїв, який ще й вимагає кваліфікованої установки, настройки і обслуговування. Детальніше про правильний вибір ГБО радимо почитати в наших статтях.

Варіантів існує багато, в залежності від Ваших потреб, можна вибрати найбільш підходящий. Як правило, балон монтується в багажник. Відразу ж виникають питання - куди подіти запасне колесо.

Найпростіший варіант - це покласти запаску в чохол і возити в багажнику. Але у цього варіанту є істотний недолік. Використовується корисний об'єм багажного відділення.

Ще один варіант - придбати так звану докатку. Запасне колесо, яке набагато тонше штатного. Його можна використовувати тільки тимчасово, щоб доїхати до шиномонтажу. Це колесо займає на порядок менше місця в багажнику.

При правильній установці ГБО витрата газу (у порівнянні з витратою бензину в аналогічних умовах) збільшується на 10-15 відсотків (що відповідає різниці в теплотворної здатності цих видів палива), що трохи, на тлі різниці цін на бензин і газ.

Дійсно, газ небезпечний. Але навряд чи він небезпечніше бензину, який хоч і не перебуває під тиском, є більш легковоспламенімим речовиною. Спробуйте порівняти як спалахує багаття, политий бензином, з розпалом газової конфорки.

Розрахунок економії палива