Електроніка Zenit BlueBox OBD на 4 циліндри - опис, характеристики, відгуки

Zenit Blue Box — універсальний компонент газової установки. Підбирається в залежності від параметрів двигуна автомобіля. Призначений для 4-х циліндрових автомобілів для послідовних систем подачі газу в летючої фазі.

ГБО Zenit — висока якість за доступною ціною

Auto-Gaz Centrum — польська компанія з виробництва електронних блоків управління, призначених для газобалонних систем. За час свого існування компанія стала лідером в сфері виробництва ЕБУ завдяки доступній вартості та відносно непоганій якості.

У 2000 році компанія AGC вирішила об'єднати зусилля з італійською компанією LPG-AUTRONIK. У підсумку, покупці отримали ще більш якісний продукт. Нові розробки цілком виправдали всі очікування користувачів і майстрів, так як Zenit сумісний практично з усім обладнанням. Основні виробничі потужності зосереджені в Італії, тому багато хто впевнений, що Zenit це італійські системи, а не польські.

Блок управліня Zenit Pro OBD

Zenit Pro OBD є однією з нових і найбільш вдалих розробок Auto-Gaz Centrum. Фахівці вже встигли відзначити, що Zenit Pro OBD успішно поєднує позитивні якості своїх попередників, і навіть в деяких особливостях перевершив їх.

Насправді, Zenit Pro OBD оснастили таким унікальним алгоритмом, за допомогою якого можна підключитися до бортового БО для успішного зчитування всіх необхідних даних.

Таким чином, можна постійно коригувати склад суміші, використовуючи за основу паливні корекції бензинового контролера.

Японський мікропроцесор Freescale ® - сертифікований для автомобілів з технологією подвійної пам'яті гарантує збереження даних.

Залежно від параметрів двигуна підбираються всі інші компоненти.

Електроніка, яка входить в комплект ГБО Zenit BlueBox OBD:

  • блок керування Zenit Blue Box
  • електричний пучок
  • MAP датчик
  • вбудований перемикач

Функціональність Zenit Blue Box не викликає ніяких сумнівів. подивіться самі:

  • датчик тиску газу і MAP сенсор інтегрований з датчиком температури газу в потоці
  • зручне програмне забезпечення для калібрування і настройки системи, засноване на добре відомому
  • фахівцям з установки систем Zenit Compact і Zenit Pro
  • розширена діагностика і безліч додаткових функцій, що полегшують роботу монтажників
  • новий ергономічний перемикач

Чим же ГБО Zenit BlueBox OBD краще вже наявних на ринку?

В Zenit BlueBox OBD встановлений процесор automotive. Такі ж мікропроцесори широко використовуються в автомобільній промисловості в драйверах бензинових двигунів. Вони стійкі до перешкод і до впливу високих температур. Корпус легкий, міцний, витримує дію всіх можливих чинників, які можуть відбуватися під час роботи автомобіля.

Корпус з такого ж сплаву, як корпус повітряного фільтра.

У багатьох водіїв може виникнути питання: чи може дійти до перевантаження системи, якщо станеться міні-збій в електричній системі. Чи передбачені спеціальні запобіжники? Можна сказати напевно - Zenit BlueBox OBD захищений полімерними запобіжниками. BlueBox OBD є серцем всієї установки, надійним продуктом преміум-класу. Розробники компанії запевняють, що система безвідмовно працює і радує свого споживача.

Установка BlueBox OBD працює з різними баками. Розмір бака залежить від конкретної моделі автомобіля і від переваги користувача.

Розрахунок економії палива