Установка ГБО на авто в Одесі

Ми - професійна компанія, в штат якої входять навчені фахівці високого класу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги щодо коректного підбору обладнання для конкретного автомобіля і проведення установки, а також монтаж системи ГБО в Одесі на найвищому професійному рівні.

Ми пропонуємо Вам виключно ті види систем (різних виробників і з різних цінових категорій), в яких ми впевнені.

У своїй роботі ми застосовуємо тільки надійні компоненти і додаткові матеріали найвищої якості, сертифіковані в західній Європі.

Наші фахівці підвищують свій досвід і знання з першого дня практики і по сьогоднішній день. Ми є локальними технічними консультантами кількох європейських виробників і імпортерів.

Кваліфікована робота і якісне обладнання коштують відповідно. Однак, не варто вдаватися до послуг «гаражних» фахівців. Вони, безумовно, візьмуть за установку дешевше, але часто така «економія» обходиться в рази дорожче через необхідність подальших переробок.

ВАРТІСТЬ КОМПЛЕКТУ ГБО В КОМПАНІЇ СЕРВІС ГАЗ

* Ціни вказані в доларах тільки в інформативних цілях. Розрахунок здійснюється в гривнях за курсом на день покупки або надання послуги.

УСТАНОВКА ГАЗОБАЛОННОГО ОБЛАДНАННЯ СКЛАДАЄТЬСЯ З НАСТУПНИХ ЕТАПІВ

Комп'ютерна діагностика всіх вузлів автомобіля
Установка підкапотної частини
Установка балона
Установка заправного вузла
Прокладка магістралі під днищем авто
Протягування кабелю для кнопки в салон автомобіля
Перша заправка автомобіля газом
Діагностика ЕБУ (електронного блоку управління)
Обкатка автомобіля

ЧОМУ КЛІЄНТИ ВИБИРАЮТЬ САМЕ НАС?

Гарантії на установку та обладнання - 2 роки
Професійна установка і настройка ГБО. Якісно і у встановлені терміни. Якісне обладнання - запорука спокою Замовника і Установника
Оформлення в МРЕВ
Установка ГБО вносить зміни в конструкцію авто. Тому, згідно Законодавства України, необхідно машину з встановленим обладнанням реєструвати в МРЕВ. Процедура це тривала і клопітка. Тому наша компанія готова це зробити за Вас
Гнучкий графік
Ми завжди готові йти назустріч Клієнту. Тому готові встановити газобалонне обладнання в будь-який зручний для Вас час. Просто зателефонуйте нам!

НАШІ СТО ЗНАХОДЯТЬСЯ ЗА АДРЕСАМИ:

ОДЕСА
Одеса, проспект Маршала Жукова 77/1

ОДЕСА
Одеса, вулиця Чорноморського Козацтва 17

Розрахунок економії палива