Прекрасна вигода: авто з США і установка ГБО

Через нестабільну економічну ситуацію і постійне зростання цін на бензин, більшість людей починають замислюватися про шляхи економії.

Автомобіль потрібно постійно заправляти і обслуговувати, і це стає серйозним ударом по бюджету. І щоб хоч якось зменшити витрати на авто, водії починають шукати доступні варіанти. Основний спосіб економії на заправці авто - установка газобалонного обладнання.

авто з США

На сьогодні більшість автомобілістів приходять до того, щоб придбати або пригнати гарне авто з США, а потім встановити на нього ГБО. І все тому, що це принесе гарну економію коштів.

По-перше, авто з США коштують дешевше, ніж в салоні.

По-друге, встановивши газ на авто, можна значно заощадити кошти і час на заправку. Все тому, що газ витрачається в невеликих кількостях, ціна газу в половину дешевше бензину, і через малі витрати палива часто заправлятися не потрібно.

Які моделі авто найчастіше купуються?

  • Седани і хетчбеки

До цієї категорії також входять авто відомих японських марок - як малогабаритні, так і представницького класу. Але більшою популярністю користуються німецькі авто (Passat 2.5) і американські Форди (Ford Fusion 2.5).

  • Кросовери і позашляховики

Великі сім'ї вибирають для себе більш об'ємні і комфортні машини, щоб вмістилися всі. Зазвичай, такого типу авто вибирають наступних марок: Nissan Rogue 2.5, Subaru Forester / Outback 2.5 і Ford Escape 2.5 - це машини для тих, хто готовий платити за значні габарити і високу потужність. Mitsubishi Outlander 2.0, Hyundai Tucson 2.0 і Honda CR-V до 2015 р.в. - авто для тих, хто шукає недорогі авто.

Який все ж автомобіль вибрати під установку ГБО?

На сьогоднішній день ведуться суперечки на тему, який же, все-таки, автомобіль краще вибрати: з безпосереднім уприскуванням або моделі з розподільним уприскуванням. Проблема вибору машин стоїть гостро і для тих, хто підбирає лот під установку ГБО.

Чи варто купувати авто з США під установку ГБО? Чи вигідно це? Яке авто краще вибрати?

Отримати консультацію нашого фахівця можна, зателефонувавши за телефонами на нашому сайті, або ж заповнивши форму, і дочекавшись дзвінка менеджера.

Розрахунок економії палива