Чим зайнятися в пробці?

Чим зайнятися в пробці?

Довгі пробки, що тягнуться - проблема багатьох великих міст. У довгому потоці вершаться великі справи, укладаються угоди, відбуваються важливі дзвінки.

Когось пробки дратують, котось доводять до люті, і немає жодного водія або пасажира, який би зізнався в тому, що любить проводити час в пробках.

Психологи радять не просто просиджувати по годині-дві в пробках або тягнучках, а проводити цей час з користю. Що можна зробити поки ви стоїте в пробці:

1. Послухати аудіокнигу. Цей час можна провести з великою користю, а саме - включити аудіокнигу. До речі, її можна продовжувати слухати і під час руху. Якщо ви багато часу проводите за кермом, то прослуховування аудіокниг принесе набагато більше користі вашому розвитку ніж просто слухати музику.

2. Зателефонуйте батькам або близьким людям. Звичайно, якщо у вас є гарнітура, і телефон не заважатиме вам стежити за ситуацією на дорозі.

3. Вивчайте мови. Тільки уявіть собі, скільки часу можна виділити для вивчення іноземних мов! Адже в побуті знайти цей час вкрай складно, а тут ви його просто витрачаєте даремно.

4. Співайте! Так, так, співайте! Спів піднімає настрій, і на роботу або на важливу зустріч, ви неодмінно приїдете в чудовому настрої.

Багато дівчат і справді не сидять в пробках даремно. Вони примудряються, спілкуючись з подругами по телефону, робити макіяж, масочку для рук, перекушувати перед роботою.

Можна навести порядок в салоні автомобіля.

Як бачите, в пробці можна проводити час з користю і собі на втіху. Не втрачайте дорогоцінний час життя даремно!

А якщо ви хочете економити на паливі, то приїжджайте до нас в Сервіс Газ, і ми зробимо все в кращому вигляді.

 28.02.2020
 (115 переглядів)
Розрахунок економії палива