ГБО на авто з США - де встановити в Україні?

ГБО на авто з США - де встановити в Україні?

В Україні все більше з'являється авто з США. У зв'язку з цим багато водіїв цікавляться питанням: "Чи можна поставити ГБО на авто з США?"

Звичайно, можна, але є деякі нюанси.

В першу чергу, можливість установки ГБО на будь-яке авто, залежить не від марки авто, не від двигуна, а від сервісу, в який звернеться автовласник. Якщо економити на хорошому майстрі або на комплекті ГБО, то нічого не вийде.

Більшість сервісів з великим досвідом роботи вже мають готові рішення у вигляді комплектів з уже протестованими і відкатаними прошивками для більшості американських авто.

Вже давно відсутня проблема поділу авто на "американців" і "європейців". Але пара нюансів при оснащенні "американців" газовою системою все ж є. Мотори типу TSI, FSI, TFSI, GDi, SkyActiv, DIG, EcoBoost самі по собі добре відомі в Україні, але раніше українські власники не практикували установку на них ГБО. Проблема для установників в тому, що так званий прямий вприск потребує індивідуальної для кожної моделі двигуна прошивки блоку управління. Майстрам доводиться "узгоджувати" одночасну роботу бензинової і газової форсунок в кожному циліндрі. Газ подається у впускний колектор. У циліндр через штатну форсунку подається деяка кількість бензину.

До речі, саме тому використання газу на моторах безпосереднього вприскування не дає очікуваної економії, наприклад, такої, як в авто з розподіленим уприскуванням.

Хороші виробники ГБО випускають комплекти, які створені спеціально під конкретний код двигуна. Так набагато простіше підібрати обладнання.

Також більшість виробників ГБО випускають моделі блоків ЕБУ, що не дозволяють прописувати необхідні моторам типу TSI нові програми. Досвідчені установники самі підбирають програму і блок, який буде нею керувати. Тому зустріч з "американцем" не буде для майстрів чимось складним.

Якщо у вас залишилися питання, то ви завжди можете задати їх нашим менеджерам. Компанія Сервіс Газ працює для вас в Одесі і Миколаєві.

 05.06.2020
 (105 переглядів)
Розрахунок економії палива