Корпоративний партнер - Вилки-Палки

Дні пролітають непомітно, турботи переповнюють наш розум. Розвіяти суєту теплою, домашньою атмосферою включаючи смачні страви.

Їжа - це те, що інтригує всіх людей. Поставка суші «Вилки Палиці» радує клієнтів відмінною якістю і сервісом на високому рівні.

Отримати в офіс гарячий обід або на будинок хрустку піцу з димком. Після такої відмінної їжі, сили збільшуються втричі, а враження неймовірні залишаються на довго. Нас привчили до того, що «вдома смачніше, свіжої і.т.д.» Виходячи з цих висловлювань, глибоко в підсвідомості закладається те, що страви приготовлені поза домом повинні бути гірше домашніх. Це давно в минулому, сучасні люди давно помітили проблему, брак часу на приготування свіжої їжі вдома і впровадили способи її вирішення. Згідно статистики, онлайн доставка їжі додому, користується величезним попитом.

«Вилки Палиці» пропонують великий вибір найбільш затребуваною їжі такий, як суші, піца, сендвічі, салати, супи, гарячі страви, десерти та напої. Судячи з відгуків клієнтів, наша гаряча піца вже підкорила Одесу, а суші зарекомендували себе, як одні з кращих. «Вилки Палиці» дуже пильно вибирають постачальників продуктів. Нас цікавлять продукти тільки зі стабільною якістю.

Довіра - це ваші замовлення

Температурний режим - один з важливих факторів впливає на смак страви. Всі гарячі страви, а також суші доставляється в термо посуді. Клієнти отримують їх комфортно теплими.

7 днів з 11:00 до 22:30, ми готові запропонувати онлайн доставка суші в Одесі. Оперативність - це ще один наш «коник», адже у нас доставка виконується приблизно за 1 годину.

В Одесі є різні ресторани вишуканої їжі, де люди можуть отримати незвичайну їжу з різних кухонь. Перенести ресторан до вас додому, можливо, з доставкою «Вилки Палиці».

Демократичні ціни, вас приємно шокують, а постійні акційні пропозиції, знижки, не залишать байдужим.

70% — це наші постійні клієнти, які вже оцінили гарячі роли, найніжніші десерти, а головне своєчасну доставку. Оціни її ти !!! Смачного.

Розрахунок економії палива