Обслуговування газової системи LPi

обслуговування ГБО

Дуже часто, після покупки авто з LPi виникають труднощі в обслуговуванні, тому що не кожен майстер стикався з газовою системою з безпосереднім упорскуванням. Адже це досить складна система, яка потребує спеціальних знань та вмінь. Отже, необхідна команда, яка добре знає і вміє працювати з автомобілями LPi.

Чому потрібен спеціальний майстер?

Основна відмінність транспорту серії LPi полягає в тому, що газ є основним видом палива, яке передбачено в заводських умовах. Якщо говорити простіше, то LPi – це не звичайне ГБО у класичному розумінні, бо:

  • Усі його частини мають 100% сумісність і не відображають стандартних збоїв як у звичайному ГБО
  • Система LPi ідеально налаштована, а також сертифікована та підходить за всіма екологічними стандартами

Та й, плюс до всього, у цій системі є два великі фільтри, де перший має високий рівень фільтрації від будь-яких домішок у момент заправки газом, а другий додатково очищає суміш, яка йде від балона до газових форсунок і паливного регулятора. І дуже важливо перевіряти, і іноді замінювати ці два фільтри. У Кореї їх змінюють кожні 60 тис. км. В Україні це краще робити кожні 30 тис. км пробігу, щоб не знижувати можливості системи LPi. АЗС України можуть зберігати газ у неякісній тарі, яка надалі впливає на якість газової суміші, де можуть виявитися продукти корозії та інших механічних елементів.

Компанія Service Gas надає послуги з обслуговування, діагностики та налаштування ГБО LPi.

Service Gas – ми любимо свою роботу!

Розрахунок економії палива