Установка ГБО в Одесі

Установка ГБО в Одесі

Багато жителів європейських країн (Бельгія, Нідерланди, Великобританія, Італія) дуже часто встановлюють в свої автомобілі газові системи. Україна не відстає від Європи в цьому відношенні. На ринку вже представлено багато типів газових установок. Варто з'ясувати, який з них найкраще підійде для вашої машини. Також важливо регулярно його перевіряти, проводити технічне обслуговування.

Зміст статті:

 1. Тип установок ГБО
 2. Елементи газоінсталляціонної конструкції
 3. Достоінства і недоліки газової установки в авто
 4. Скільки коштує установка ГБО в Одесі?
 5. Послуги по установці ГБО в Одесі
 6. Де замовити установку ГБО в Одесі?

1.Тип установок ГБО

Установка ГБО - велика зміна для двигуна автомобіля. Це експеримент, який може принести додаткові витрати і навіть ризики. Ризик можна знизити, вибравши відповідну газову установку для обраної моделі автомобіля.

Найбільш часто обрана установка для зрідженого нафтового газу - це послідовне впорскування газу. Паливо в двигун подається через форсунки. Взимку послідовне впорскування газу включається вже через кілька хвилин після пуску двигуна. Впорскування скрапленого газу, не має права продовжувати газ і не використовує тепло від системи охолодження двигуна, завдяки чому двигун працює всього кілька десятків секунд - на звичайному паливі перед переходом на газ.

Послідовне впорскування газу - це найбільш часто використовувана установка для двигунів з прямим уприскуванням бензину. Ефективність компонентів, охолодження бензинових форсунок і їх робочий цикл є основними визначальними факторами при виборі установки. На високих оборотах двигуна автомобіль плавно переходить з газу на бензин.

2.Елементи газоінсталляціонної конструкції

Газова установка складається з декількох основних елементів:

 • газовий балон
 • дроти
 • випарник
 • форсунки, що подають газ у впускний колектор
 • електронний модуль

Набір цих елементів працює з більшістю двигунів з електронним уприскуванням бензину (прямим і непрямим) і з турбонаддувом або без нього.

У разі прямого вприскування бензину програмне забезпечення і драйвер повинні бути більш просунутими. Необхідний додатковий впорскування бензину.

3.Достоінства і недоліки газової установки в авто

Кожна ГБО система, встановлена в автомобілі, вимагає правильного використання. Газоподібне паливо горить при більш високій температурі, ніж будь-який інший вид палива. Кожен двигун має свій тепловий резерв, і від нього залежить термін якісної експлуатації ГБО.

Встановивши газовий балон, ми можемо використовувати його протягом 10 років. Однак це не означає, що після закінчення цього часу його можна буде тільки викинути. При його хорошому стані, балон можна знову легалізувати на наступні 10 років.

Перевага також полягає в більш низьких щомісячних витратах на технічне обслуговування автомобіля. Витрати на паливо вдвічі нижче, ніж на бензин або масло.

Водій отримує можливість проїжджати більш тривалі відстані після заправки. Адже у нього тепер два паливних бака.

4.Скільки коштує установка ГБО в Одесі?

Вартість газової установки в Одесі залежить від об'єму двигуна, кількості циліндрів і марки установки. Вартість в середньому від 400 у.о. і вище відповідно до фінансових можливостей господаря авто.

Вартість установки ГБО в автомобілі з безпосереднім уприскуванням становить від 450 у.о. Чи не кожну установку можна встановити в конкретний автомобіль, оскільки вони розроблені для різних автомобілів.

5.Послуги по установці ГБО в Одесі

Газову систему необхідно перевіряти не рідше одного разу на рік. Після осінньо-зимового періоду, коли експлуатація автомобіля збільшується, окремі елементи систем автомобіля можуть зношуватися.

Важливо перевірити фільтри, які в автомобілі грають дуже важливу роль. Що виникає в результаті забруднення дуже небажано, так як паливо проходить досить довгий шлях в камеру згоряння. Важливо, щоб фільтр був чистим, так як він значно полегшує роботу двигуна.

Редуктор призначений для зниження тиску газу, що подається в двигун з бака, і переведення його з рідкого на газ. У разі поломки редуктора варто подумати про покупку нового, адже часто витрати на сам ремонт практично не відрізняються з витратами на ремонт старого редуктора.

Електронний контролер, який призначений для дозування кількості газу, що надходить в балони. Він працює з комп'ютером управління двигуном. Однак варто підключити комп'ютер автомобіля до діагностичного комп'ютера, щоб перевірити, чи всі функції працюють належним чином.

Гумові шланги з часом можуть протікати в місцях з'єднання. Також можуть з'явитися невеликі отвори, через які виходить газ.

Балон для ГБО має термін служби 10 років. Після закінчення цього часу його необхідно повторно перевірити або замінити на новий. У балоні створюється великий тиск, який слід перевіряти тільки в майстерні, уповноваженою обслуговувати установки для зрідженого нафтового газу.

Не забувайте перевіряти газову установку один раз на рік. Неправильне використання і відсутність обслуговування сприяють частому ремонту, але витрати на паливо набагато нижче, ніж при використанні палива 95, 98 або дизельного палива.

6. Де замовити установку ГБО в Одесі?

Замовити установку ГБО в Одесі можна в сервісних центрах Сервіс Газ. У нас досвід роботи в сфері газових установок понад 10 років і тисячі задоволених клієнтів. Ми надаємо повний спектр обслуговування ГБО - установка, настройка, ремонт, регулювання, технічне обслуговування. Працюємо з європейським обладнанням, яке відповідає всім стандартам якості, але при цьому доступні навіть водіям з обмеженими фінансовими можливостями.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами у формі зворотного зв'язку, і ми передзвонимо вам в будь-який зручний час.

 24.03.2021
 (91 переглядів)
Розрахунок економії палива