В Україні масово встановлюють ГБО в електромобілі

В Україні масово встановлюють ГБО в електромобілі

Зараз в Україні стали масово встановлювати газобалонне обладнання на підтримані електроавтомобілі. Це робиться для того щоб поліпшити і збільшити запас ходу і підвищити рівень комфорту.

ГБО на електромобілі

Так-Так! Саме такою установкою ГБО автовласники іменитих електромобілів вирішують проблему невеликого запасу ходу, але вони не переоснащують повністю авто під їзду на пропан-бутан, а застосовують газ для зменшення витрати електрики.

В цьому випадку газовою системою виступає не саме устаткування, а грубка і підключений до неї газовий балон. За допомогою автономної грубки можна знизити або взагалі не витрачати енергію акумулятора на обігрів салону і таким чином збільшити запас ходу.

Також, серед користувачів газової пічки є відомі е-мобілі, такі як Nissan Leaf і Renault Zoe - ціна подібної печі варіюється від 8 до 15 тис. Грн все залежить від моделі та функціоналу обігрівача. Адже, на ринку даного товару є недорогі пристрої китайського виробництва і більш дорогого - це австрійського і німецького виробництва.

Хоча, встановлюючи подібне обладнання на електромобіль воно може окупитися, наприклад, при роботі "в режимі таксі". А якщо, його встановити для себе, то подібне ГБО забезпечить комфортом і невеликий економією коштів.

А ми нагадуємо, що команда Service Gas надає свої послуги за наступними пунктами:

  • Установка ГБО 2,4,5 покоління;
  • Налагодження та ремонт обладнання;
  • Установка ГБО на автомобіль з США
  • Система розстрочки і не тільки.

У разі, якщо Ви бажаєте зробити установку ГБО на свій автомобіль і сумніваєтеся в подальшій працездатності Вашого авто, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами в шапці сайту і проконсультуватися у наших майстрів.

Service Gas - з любов'ю до своєї справи!

 17.08.2021
 (60 переглядів)
Розрахунок економії палива