Чи можна ГБО з одного автомобіля переставити на інше?

Чи можна ГБО з одного автомобіля переставити на інше?

Насправді, це питання, що часто ставиться. Адже є ті, хто перед продажем свого авто знімає нову гуму, акумулятор або демонтує штатну акустику, перш ніж сказати «до побачення» своєму залізному коневі. А що щодо ГБО? Чи можливо його демонтувати перед продажем, і чи є у цьому сенс? У цій статті ви знайдете відповіді!

Почати хотілося б з того, що думка про демонтаж обладнання цілком логічна, адже воно хороше і дороге, і буде цілком логічним той факт, що автовласник не захоче з ним розлучатися або віддавати його разом зі своїм авто. Звичайно, є й випадки, коли подібне дійство не має жодного сенсу.

Бути чи не бути, ось у чому питання…

Виробляти демонтаж газобалонної установки можна у тому випадку, якщо у Вас у планах купувати схожий автотранспорт, з таким же мотором та ЕБУ. В інших випадках подібний демонтаж несе за собою безліч недоліків.

По-перше, Ви витратите дуже багато часу на процес демонтажу ГБО з авто, та й після зняття установки на авто буде видно сліди присутності газової установки.

По-друге, не все, що Ви захочете зняти, надалі можна буде поставити на новий автомобіль. І якщо у вас у планах покупка зовсім іншої машини, будьте готові до того, що ЕБУ, форсунки та газові магістралі, найімовірніше не зможете поставити на нового залізного друга. Причина проста: характеристики моторів будуть відрізнятися і, що для одного "добре", для іншого може бути "погано".

Що ж можна забрати?

  • Газовий балон + мультиклапан;
  • Газовий редуктор (у випадку, якщо потужність двигуна "донора" та "одержувача" співпадатимуть);
  • Газові магістралі (якщо вони пластикові, мідні наново встановити не вийде);
  • ВЗУ (якщо дуже хочеться заощадити);
  • Форсунки або рампу (умови ті самі, що й для демонтажу газового редуктора).

Декілька важливих порад

Якщо є велике бажання заощадити на монтажі ГБО, краще відразу віддавайте переваги тим авто, в яких вже є подібне обладнання, і воно чудово працює протягом кількох років.

Якщо Ви не бажаєте розлучатися зі своїм дорогим газовим обладнанням, то тут лише два варіанти: перше - не продавати авто, друге - демонтувати його, але найімовірніше воно не підійде для Вашого нового авто і просто лежатиме без справи у вас в гаражі.

Є, звичайно, ще один варіант — визначте адекватну ціну на машину, яку бажаєте, з урахуванням наявного ГБО, щоб його не треба було демонтувати або шкодувати про те, що воно поїхало разом з машиною.

Та й до того ж, демонтувати обладнання з попередньої машини та поставити його на нову, може обійтися досить дорого для Вас, та й, як говорилося вище, далеко не факт, що воно зможе підійти на новий автомобіль.

Service Gas – із турботою про кожного!

Установка ГБО на нове авто

 05.01.2022
 (65 переглядів)
Розрахунок економії палива