Які авто в Україні найчастіше переводять на газове обладнання?

Які авто в Україні найчастіше переводять на газове обладнання?

Все більше українців переводять свій транспортний засіб на газове паливо. Це дозволяє істотно економити. Тільки чи на всі автомобілі можна встановлювати ГБО, і на які марки авто найчастіше встановлюють ГБО українці? У цьому питанні розбиралася Міністерство внутрішніх справ України і назвало 20 марок авто, які найчастіше переобладнали на газ.

Відкриті дані ДСЦ МВС говорять про те, що в 2019 році на газове паливо офіційно перевели майже 139000 автомобілів. Ці дані допомагають визначитися тим автовласникам, які ніяк не можуть зважитися на установку газового обладнання.

На які марки авто частіше встановлюють ГБО фото

Отже, на які автомобілі найчастіше встановлювали ГБО?

В першу шістку лідерів входять самі бюджетні автомобілі, яких найбільше на українських дорогах. Серед них ВАЗ 2109 (в тому числі і 21099), ВАЗ 2106 і 2107, Daewoo Lanos, Таврія (і Славута), Chevrolet Aveo. Останню марку авто найчастіше експлуатують таксисти, тому часто переобладнують авто для своєї роботи. Це вже дає можливість заощадити на паливі, а значить заробити більше. Власники інших автомобілів найчастіше переходять на газ, тому що витрата бензину цих марок спочатку занадто висока. Тому, як тільки з'являється можливість заощадити, необхідно нею скористатися.

На 7-му і 8-му місці рейтингу такі марки авто як Skoda Octavia і Volkswagen Passat. Фахівці вважають, що дані моделі взагалі могли не потрапити в цю добірку, так як на багато нових моделей досить складно встановити газ і коштує переобладнання досить дорого. Але, мабуть, автовласники цих марок розуміють, що, вклавши один раз в установку газобалонного обладнання, можна буде далі істотно заощаджувати.

Далі в рейтингу йде Toyota Camry. Бізнес-седан спочатку споживає досить значні обсяги палива, але при цьому дану модель ніколи не випускали в дизельному варіанті. Тому єдиний спосіб заощадити - це встановити газ на Toyota Camry.

На десятій позиції розмістилися Renault / Dacia Logan.

Другу десятку відкриває знаменита "четвірка" ВАЗ 2104, яка служить скоріше робочою силою і повністю себе окупає. І все ж, власники "четвірок" намагаються ще більше здешевити експлуатацію своєї "ластівки". У 2012 році з виробництва були зняті останні екземпляри вітчизняних машин, але автовласники, як і раніше, активно її експлуатують і навіть вкладають в неї свої фінанси.

Далі список продовжують моделі бюджетних класів В і С і єдиний кросовер Mitsubishi Outlander.

На які марки авто частіше встановлюють ГБО фото

 Якщо ви ще думаєте, встановлювати газ на авто чи ні, відповідь очевидна!

Власники абсолютно різних марок авто вже давно економлять на паливі незалежно від свого статусу або статусу авто.

Встановити газове обладнання в Одесі можна в одному з наших сервісних центрів Сервіс Газ. Ми працюємо з європейським обладнанням з усіма сертифікатами якості.

 12.05.2020
 (118 переглядів)
Розрахунок економії палива