Замінити фільтр грубої очистки в колбі LPG газ (330213L000) в Сервіс Газ

Замінити фільтр грубої очистки в колбі LPG газ (330213L000) в Сервіс Газ

На наших заправках паливо не завжди високої якості. На корейських автомобілях Кіа або Hyundai рекомендується використовувати оригінальні паливні фільтри, тому що якщо в паливі з'являються сторонні домішки, то двигуни цих марок авто не можуть працювати коректно. Ці домішки не горючі і осідають у вигляді нагару на робочій поверхні поршнів і стінках циліндра. З утворенням такого нагару термін експлуатації поршневої системи істотно знижується, тому необхідно встановити паливний фільтр грубої очистки в колбі LPG газ (330213L000).


Замінити фільтр грубої очистки Kia / Hyundai в колбі LPG газ

Як влаштований паливний фільтр Kia / Hyundai

Вузол представлений у вигляді корпусу з двома отворами для протоки палива і фільтруючий елемент. Паливний фільтр Kia / Hyundai грубої очистки в якості фільтруючого елемента оснащений дрібнодисперсною перфорованою сіткою. Вона затримує великі тверді частинки.

Усередині елемент тонкого очищення оснащений крильчаткою, виготовленою зі спеціального паперу. Крильчатка обертається, піддаючись потоку палива, і на папері осідають найдрібніші тверді частинки. Фільтри не тільки запобігають швидкому виходу з ладу поршневої системи, але і не допускають засмічення системи подачі палива.

Паливний фільтр. Основні характеристики


Замінити фільтр грубої очистки Kia / Hyundai в колбі LPG газ

MOBIS ОРИГІНАЛ Фільтр палива грубої очистки в колбі газовий (перед паливним баком)

Hyundai / Kia Mobis 33021 3L000 (330213L000, 33021-3L000)

SONATA LF, YF / KIA K5 LPI 2.0 L4NA 09-19

Замінити фільтр палива грубої очистки швидко та якісно в Сервіс Газ

Паливний фільтр - важливий елемент системи, оскільки від нього залежить робота двигуна. І краще замінити старий фільтр на новий такої ж моделі. Він володіє більш тривалим терміном експлуатації, а правильно підібраний фільтр враховує всі нюанси конструкції автомобілів Kia і Hyundai і подбає про правильну роботу двигуна.

Наші майстри швидко і якісно здійснять заміну паливного фільтра, що став непридатним на новий.

Ми чекаємо вас!

 03.02.2021
 (186 переглядів)
Розрахунок економії палива