Якісна діагностика ГБО з безпосереднім упорскуванням

діагностика

Корейські авто вже давно сподобалися українським автолюбителям. Корейці досить серйозно підходять до автомобільного будівництва і, як результат, їх автомобілі відрізняються потужними характеристиками та високоякісним складанням транспорту та його деталей.

Оскільки в Південній Кореї досить дорогий бензин, це єдина країна у світі, яка має багато машин, що працюють виключно на газі. Так, південнокорейські виробники стали впроваджувати ГБО LPI як єдину паливну систему, встановлюючи її в процесі складання транспорту. Тут зовсім відсутній бензиновий двигун, але є спеціальний ДВС під газ із системою LPI (Liquid Propane Injection), який схожий на бензинові мотори GDI, що володіють безпосереднім упорскуванням палива.

Що стосується проведення діагностики для такого обладнання як LPI, тут потрібні спеціальні знання та вміння, оскільки причини та збої в роботі газової установки часто не співпадають із "бензиновими" аналогами. А це призводить до того, що навіть знаючі механіки-діагности, що спеціалізуються на бензині, не можуть відразу виявити та запобігти проблемам на LPI апаратурі. І часто трапляється так, що при зверненні до таких фахівців може бути замінена та чи інша деталь, яку не потрібно було змінювати. Тому дуже важливо, щоб діагностикою LPi займалися ті майстри, які знають всю специфіку роботи та особливості обладнання.

Компанія Service Gas пропонує Вашій увазі послуги діагностики LPI автомобілів. Адже у нас є все необхідне обладнання і співробітники, які знають свою справу, які постійно навчаються і набувають нових навичок.

Завдяки діагностиці можна отримати таку інформацію:

  • Про рівень зношування всіх елементів системи, включаючи газовий насос
  • Про якість роботи двигуна та його датчиків
  • Детальна діагностика стану двигуна з ендоскопом
  • Огляд машини загалом
  • Надаємо звітність про зношені деталі транспорту.
Розрахунок економії палива