Топ-5 відомих виробників ГБО на автомобіль: в чому їх особливість

Топ-5 відомих виробників ГБО на автомобіль: в чому їх особливість

Установка газу на авто - серйозна процедура. У цій справі потрібно врахувати багато від моделі транспорту, кваліфікованості установників до самого обладнання.

установка ГБО

Безліч автотранспорту, зареєстрованого в Україні, мають основну бензинову систему харчування. Але через підняття цін на бензин, багатьох автовласників просто примушують до того, щоб шукати якусь альтернативу. Найчастіше, цією альтернативою стає перероблення авто під газ, для того, щоб зменшити свої витрати на паливо. Наскільки надійний та безпечний автомобіль залежить від якісного газового обладнання, встановленого на машину. На станціях «Сервіс Газ» за 10 років роботи переобладнано більш як 20 тисяч автомобілів, тому представники компанії знають, яке ГБО на авто краще, на думку автовласників та майстрів-установників.

Яке ж обладнання найкраще?

  • LOVATO (Італія)

«Ловато» -в деякому сенсі старички з на ринку ГБО. Все тому, що вони працюють з 1958 року. Безсумнівно, це обладнання досить популярне серед українських автомобілістів. Більшою популярністю користується ГБО 4-го покоління. Автовласників зазвичай привертає його ціна і ідеальна поведінка на наших в основному не ідеальних дорогах. LOVATO може працювати на газових сумішах різного якості. Таке обладнання виробляють для різних типів двигунів: 4-, 6- і 8-циліндрових ДВС. Саме обладнання не велике, тому їх навіть можу встановлювати в невеликі автомобілі з обмеженим підкапотним простором. Якість цього ГБО досягає міжнародного стандарту ISO 9001: 2000.

  • MRC Systems (Польща)

Це обладнання відмінно підходить для українських доріг і наших автомобілістів. Самі компоненти такої системи виготовляються на європейських виробничих потужностях, в Білостоці (Польща). Устаткування сертифіковане відповідно до стандартів якості Євросоюзу: ISO 11631, ISO 11629, ISO 11630. Мабуть, відмінне європейська якість за адекватною ціною.

  • STAG (Польща)

Устаткування Stag вельми популярне не тільки у Польщі, а й за її межами. Переваги цього обладнання складаються у адекватнії, доступній ціни, швидкої окупності і надійності. ГБО «Стаг» сам по собі універсальний: за допомогою такої функції як автоналаштування, може з легкістю встановлюватися майже на всі типи авто і двигунів.

«Стаг» випускає не тільки ГБО, але окремі його складові. А це означає, що для сервісу або ремонту газового устаткування можна буде з легкістю знайти і замінити всі потрібні компоненти. запчастини легко.

  • Digitronic (Польща)

Digitronic Autogas експортує газове обладнання та її складові в 40 країн світу, в тому, числі і в Україну. Ця фірма відмінно спеціалізується на виготовленні вельми популярного 4-го покоління ГБО. Компанія також створила обладнання, яке можливо встановити на дизельний двигун. Перевага такої системи як «Діджітронік» полягає в економічності, продуктивності та надійності. Польський Digitronic найчастіше відносять до бюджетного ГБО, але в його стандартну комплектацію входить і італійська складова.

  • Tomasetto (Італія)

Мабуть, ще один бренд газового обладнання, який також знайшов впізнаваність в Україні. Компанія виробляє ГБО для карбюраторних та інжекторних двигунів, для роботи на метані або пропан-бутанової суміші. На ринку представлені готові системи і окремі його складові: форсунки, мультиклапана, редуктори, електроніка. Продукція має стандарт якості ECE 67R-01.

Висновок.

Незалежно, який бренд б ви не обрали, головне, щоб він добре працював разом з вашою машиною. Але ще куди більш важливіше - якісна установка перевіреного ГБО. Якщо ви не знаєте, яке обладнання підійде для вашого автомобіля, сміливо звертайтеся в компанію Service Gaz і ми вам обов'язково підкажемо.

 14.05.2021
 (78 переглядів)
Розрахунок економії палива